HK 55 Easyfix
Multifunctioneel warmtekussen- Handig: snel vast te zetten door geïntegreerd elastiek met klittenbandsluiting
- machinewasbaar op 30 °C
- 3 temperatuurinstellingen
Multifunctioneel warmtekussen HK 55 Easyfix
Warmtekussen van velours voor buik, rug en gewrichten met innovatieve sluiting
Trakteer jezelf op het aangename gevoel van warmte met het multifunctionele warmtekussen HK 55 van Beurer. Het warmtekussen heeft een op het lichaam afgestemde vorm en kan gebruikt worden voor buik, rug en gewrichten en opgerold kan het ook als warmtekussen voor de nek worden gebruikt. Dankzij de elastische verlengband kan het warmtekussen bijzonder eenvoudig en snel worden vastgezet.
- Handig: snel vast te zetten door geïntegreerd elastiek met klittenbandsluiting
- machinewasbaar op 30 °C
- 3 temperatuurinstellingen
- Verwarmingskussen van velours
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Veiligheidsuitschakeling na 90 minuten
- Eenvoudige bevestiging
- Snelle opwarming
- Verlichte temperatuurinstellingen


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Connect-product | Nee |
| Besturingstechniek | Nauwkeurige elektronische temperatuurregeling |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125214135 |
| Snel opwarmen | Ja |
| Fleece (Cosy) | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 5,70 cm x 18,80 cm x 28,30 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,58 kg |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 21413 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal | Polyester velours |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Bevestiging | op het lichaam |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 390 g |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Bediening | Schuifschakelaar |
| Bekleding | Nee |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Multifunctioneel warmtekussen |
| Productafmetingen (l x b x h) | 59.00 cm x 30.00 cm |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Oplaadmogelijkheid voor smartphone | Nee |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Hoes van textiel | Nee |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.