-10%
HK 77 Heaty Blush-rose
Warmtekussen- DRAADLOOS EN FLEXIBEL: Ontspannende warmte zonder vervelende kabels – thuis, op kantoor of onderweg
- Krachtige lithium-ion-accu
- 3 temperatuurinstellingen
Je bespaart -10%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Wil je deze video zien?
De video wordt geladen in de YouTube-speler, die Google voorziet van informatie voor analyse- en marketingdoeleinden. Als je hiermee akkoord gaat, klik dan op “Accepteren”.
Warmtekussen HK 77 Heaty Blush-rose
Draadloos warmtekussen met 3 temperatuurinstellingen
Rustgevende warmte thuis, op kantoor of onderweg met het HK 77 Heaty warmtekussen van Beurer. De krachtige lithium-ion-accu maakt langdurig draadloos gebruik mogelijk. Dankzij drie temperatuurinstellingen kan de warmte-intensiteit individueel worden ingesteld. Het warmtekussen is ook in visueel opzicht aantrekkelijk door de compacte formaat en stijlvolle design, naar keuze in modern corduroy of zacht velvet, elk in drie mooie kleurvarianten.
- DRAADLOOS EN FLEXIBEL: Ontspannende warmte zonder vervelende kabels – thuis, op kantoor of onderweg
- Krachtige lithium-ion-accu
- 3 temperatuurinstellingen
- Compact warmtekussen met zacht fluweel
- Rustgevende warmte tot wel 4 uur lang
- Eenvoudig te gebruiken met het bedieningselement op het product
- Veiligheidsuitschakeling na 90 minuten
- Temperatuurbewaking met veiligheidsuitschakeling
- Snelle opwarming
- Kussenhoes: machinewasbaar op 30 °C
- Incl. binnenkussen (niet wasbaar)


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Nee |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Laadtijd | 3 Uur, |
| Connect-product | Nee |
| Besturingstechniek | Nauwkeurige elektronische temperatuurregeling |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125200749 |
| Snel opwarmen | Ja |
| Fleece (Cosy) | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 15,20 cm x 38,40 cm x 38,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,36 kg |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 20074 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal | polyesterfluweel |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 920 g |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| gebruik | 4 Uur, |
| Bediening | Bedieningselement op het product |
| Bekleding | Ja |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Naam product | Warmtekussen |
| Productafmetingen (l x b x h) | 45.00 cm x 45.00 cm |
| Verwijderbare schakelaar | Nee |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Oplaadmogelijkheid voor smartphone | Nee |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Hoes van textiel | Ja |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.