HK 66 Cosy
Warmtekussen voor de schouders- Donzig zacht materiaal
- 3 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Warmtekussen voor de schouders HK 66 Cosy
Behaaglijk wamtekussen voor de schouders van donzig zacht materiaal
Het HK 66 schouderwarmtekussen van Beurer is gemaakt van donzig zacht materiaal en is bovendien goed ademend en huidvriendelijk. Dankzij de drie temperatuurinstellingen kan de warmte aan de eigen behoeften worden aangepast. Om een hygiënisch gebruik te garanderen, kan het warmtekussen op 30 °C in de wasmachine worden gewassen.
- Donzig zacht materiaal
- 3 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Veiligheidsuitschakeling na 90 minuten
- Verlichte temperatuurinstellingen
- Aangenaam draagcomfort – met magnetische sluiting
- Individueel in te stellen door drukknopen
- led-toetsschakelaars
- Snelle opwarming


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Connect-product | Nee |
| Besturingstechniek | Nauwkeurige elektronische temperatuurregeling |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125200565 |
| Snel opwarmen | Ja |
| Fleece (Cosy) | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,40 cm x 18,80 cm x 28,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,89 kg |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 20056 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal | Polyester velours |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Bevestiging | op het lichaam |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 640 g |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Bekleding | Nee |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Warmtekussen voor de schouders |
| Productafmetingen (l x b x h) | 56.00 cm x 52.00 cm x 5.00 cm |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Vorm | Comfortabele vorm |
| Oplaadmogelijkheid voor smartphone | Nee |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Hoes van textiel | Nee |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.