Manchet voor de bovenarm BM 58 manchet XL
XL-manchet voor de bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 58
XL-manchet voor gebruik met de Beurer bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 58.


Technische Details
| EAN | 4056461632461 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 14,80 cm x 3,20 cm x 20,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,1704 kg |
| Artikelnummer | 163246 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 140 g |
| Naam product | Manchet voor de bovenarm |
| Te gebruiken met | (VM) BM 58 TOUCH SCREEN DIR, (VA) BM 58 |
Productbeoordelingen
5.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
02.09.2020 | Geverifieerde aankoop
Product: BM 58 manchet XL