Manchet voor de bovenarm BM 58 manchet
Manchet voor de bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 58
De manchet is compatibel met de Beurer bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 58.


Technische Details
| EAN | 4056461628297 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 13,00 cm x 2,50 cm x 14,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,1220 kg |
| Artikelnummer | 162829 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 120 g |
| Naam product | Manchet voor de bovenarm |
| Te gebruiken met | (VA) BM 58 |
Productbeoordelingen
4.5
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
18.04.2022 | Geverifieerde aankoop
Product: BM 58 manchet
16.12.2021 | Geverifieerde aankoop
Product: BM 58 manchet
12.09.2020 | Geverifieerde aankoop
Product: BM 58 manchet
Toon alle beoordelingen