BM 44/47 Manchet XL
Manchet voor de bovenarm1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Manchet voor de bovenarm BM 44/47 Manchet XL
XL-manchet voor bloeddrukmeters voor de bovenarm BM 44 en 47
XL-manchet, voor gebruik met de Beurer bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 44 en BM 47.


Technische Details
| EAN | 4056461627955 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 14,80 cm x 3,10 cm x 20,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,16 kg |
| Artikelnummer | 162795 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 130 g |
| Naam product | Manchet voor de bovenarm |
| Te gebruiken met | (A3) BM 44 EASY TO USE DIR, (A3) BM 44 EASY TO USE |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.