IH 49 Yearpack
YearpackYearpack IH 49 Yearpack
Toebehoren-nabestelset voor de IH 49 inhalator.
Het yearpack is compatibel met de Beurer IH 49 inhalator en bevat een mesh-vernevelaar met medicijnreservoir, een masker voor kinderen, een masker voor volwassenen, 2 elastische banden voor de maskers en een mondstuk.


Technische Details
| EAN | 4056461101479 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 7,50 cm x 8,60 cm x 11,10 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,10 kg |
| Artikelnummer | 110147 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 80 g |
| Naam product | Yearpack |
| Te gebruiken met | (Z) IH 49 |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.