Reservefilter LB 200/300 Plus reservefilter
Reservefilter LB 200/300 Plus
Het reservefilter is geschikt voor de luchtbevochtiger LB 200/300 Plus. Om ervoor te zorgen dat de luchtbevochtiger je woning met hoog vermogen kan blijven reinigen, is het belangrijk om het filter regelmatig te vervangen.


Technische Details
| EAN | 4056461100052 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 20,01 cm x 15,50 cm x 20,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,3130 kg |
| Artikelnummer | 110005 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 165 g |
| Naam product | Reservefilter |
| Te gebruiken met | LB 200, LB 300 Plus |
Productbeoordelingen
4.7
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
20.04.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: LB 200/300 Plus reservefilter
Beschikbaarheid van vervangingsfilters
31.03.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: LB 200/300 Plus reservefilter
Al een paar maanden niet beschikbaar!
13.02.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: LB 200/300 Plus reservefilter