-33%
BiteX Max
Insectenbeetheler- Groter verwarmingsoppervlak dankzij in te schakelen tweede verwarmingsring - ideaal bij jeuk op grote oppervlakken
- Met BiteSpotLight voor nauwkeurig gebruik, ook in het donker
- Oplaadbaar - voor meer flexibiliteit en minder gedoe
Je bespaart -33%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Insectenbeetheler BiteX Max
BiteX Max – maximale kracht tegen jeuk
De Beurer BiteX Max insectenbeetheler is je krachtige helper bij insectensteken en -beten – oplaadbaar voor maximale flexibiliteit en minimale inspanning in het dagelijks leven. Dankzij BiteSpotLight kun je de getroffen plek zelfs in het donker nauwkeurig behandelen – perfect voor zwoele zomeravonden. Het vergrote breide verwarmingsoppervlak met inschakelbare, grotere verwarmingsring is ideaal bij grote steken en wijdverspreide jeuk – voor merkbaar meer effect met slechts één toepassing.
- Groter verwarmingsoppervlak dankzij in te schakelen tweede verwarmingsring - ideaal bij jeuk op grote oppervlakken
- Met BiteSpotLight voor nauwkeurig gebruik, ook in het donker
- Oplaadbaar - voor meer flexibiliteit en minder gedoe
- Voor maximaal 500 toepassingen per acculading
- Eén toepassing. Merkbaar meer effect - dankzij het grotere verwarmingsoppervlak
- Voor de behandeling van insectenbeten en -steken
- 2 verschillende programma's: Programma 1: voor het eerste gebruik en voor personen met een gevoelige huid Programma 2: voor regelmatig gebruik
- 2 verschillende verwarmingsplaatgroottes:- Klein: Voor normale te behandelen gebieden- Groot: Optionele verwarmingsring voor grote te behandelen gebieden
- Geschikt voor zwangere vrouwen: zonder chemische stoffen, alleen door middel van warmte
- Geschikt voor diabetici: werkt door middel van warmte
- Automatische uitschakeling na 2 minuten
- Incl. USB-C-oplaadkabel


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toepassingen | 500 |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 2 Min, |
| Kleur online shop filter [BR] | zwart |
| Connect-product | Nee |
| Geschikt voor diabetici | Ja |
| EAN | 4211125107307 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 10,50 cm x 2,20 cm x 10,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,0010 kg |
| Artikelnummer | 10730 |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (excl. verpakking) | 52 g |
| Andere productkleur(en) | Wit |
| Type voeding | Oplaadbare accu |
| Naam product | Insectenbeetheler |
| Productafmetingen (l x b x h) | 9.88 cm x 3.50 cm x 2.10 cm |
| Hoofdkleur product | zwart |
| Aantal programma's | 2 |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
5.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
10.05.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: BiteX Max