EM 56
Digitaal TENS/EMS-apparaat- 3-in-1: Pijn verlichten, spieren versterken, van ontspanning genieten - alles in één apparaat
- Transcutane elektrische zenuwstimulatie (TENS) voor pijnstilling zonder medicijnen
- Elektrische spierstimulatie (EMS) voor het trainen en regenereren van de spieren
Digitaal TENS/EMS-apparaat EM 56
- 3-in-1: Pijn verlichten, spieren versterken, van ontspanning genieten - alles in één apparaat
- Transcutane elektrische zenuwstimulatie (TENS) voor pijnstilling zonder medicijnen
- Elektrische spierstimulatie (EMS) voor het trainen en regenereren van de spieren
- Massage voor ontspanning en welzijn
- Slim bedieningsconcept - voor tastbaar gebruikscomfort
- Weergave van de positie van de elektroden, voor het eenvoudiger selecteren van programma’s en plaatsen van elektroden op het lichaam
- Nauwkeurige pijnbehandeling en pijnstilling
- 4 zelfklevende elektroden
- 2 kanalen: intensiteitsniveaus individueel instelbaar
- 50 intensiteitsniveaus
- Favoriet programma: ondersteunt bij een eenvoudige en snelle toegang tot het favoriete programma
- Bedieningselement individueel plaatsbaar dankzij riemclip
- Toetsenblokkering voor het vastzetten van de instellingen
- Medicijnvrije pijnstilling zonder vervelende bijwerkingen
- Omdat de ene pijn niet de andere is: Individueel afgestemde TENS-programma's voor acute en chronische klachten
- 22 programma's, nauwkeurig afgestemd op elke lichaamszone


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Aantal kanalen | 2 |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Afteltimer | Ja |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 4,4 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 4,4 cm x 4,4 cm |
| Displaytechnologie | Inverse lcd |
| Breedte display | 4,4 cm |
| Favoriet programma | Ja |
| EAN | 4211125106065 |
| Aantal elektroden | 4 |
| Aanduiding voor de plaatsing van de elektroden | Ja |
| Aantal EMS-programma's | 5 |
| Lange featuretekst soort TENS-stimulatie | Omdat de ene pijn niet de andere is: Individueel afgestemde TENS-programma's voor acute en chronische klachten |
| Werkingsindicator | Nee |
| Functionaliteiten | TENS/EMS |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,00 kg |
| Warmtefunctie | Nee |
| Instelbare intensiteit | Ja |
| Artikelnummer | 10606 |
| Toetsenblokkering | Ja |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal massageprogramma’s | 5 |
| Bestanddelen van het kleefoppervlak van de elektrode | De-ionized water, crosslinked acrylic resin (acrylate), polyhydric alcohol, electrolytic salt, additives |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 194 g |
| Andere productkleur(en) | grijs,zwart |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Aantal voorgeprogrammeerde toepassingen | 22 |
| Naam product | Digitaal TENS/EMS-apparaat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 6.50 cm x 13.10 cm x 2.70 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Toepassingsgebied | op het hele lichaam |
| Zelfprogrammering (EMS + TENS) | Nee |
| Aantal TENS-programma's | 9 |
| Soort TENS-stimulatie | Acute (aktuter Schmerz) / Chronic (chronischer Schmerz) |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.