-13%
IH 15
Inhalator- Voor de behandeling van de bovenste en onderste luchtwegen, bij verkoudheid, astma, luchtwegaandoeningen
- Effectieve verneveling van het inhalatiemiddel door middel van DC-persluchttechnologie
- Klein en licht, geschikt voor thuis en onderweg
Je bespaart -13%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Inhalator IH 15
Eenvoudige inhalatie voor elke dag
De Beurer IH 15 inhalator zorgt met zijn effectieve verneveling van medicijnen voor een snelle en gerichte behandeling van de bovenste en onderste luchtwegen. De intuïtieve bediening met één knop maakt het gebruik erg eenvoudig – ideaal voor dagelijks gebruik. Dankzij het compacte formaat, nauwelijks groter dan een smartphone, is de IH 15 in iedere situatie te gebruiken.
- Voor de behandeling van de bovenste en onderste luchtwegen, bij verkoudheid, astma, luchtwegaandoeningen
- Effectieve verneveling van het inhalatiemiddel door middel van DC-persluchttechnologie
- Klein en licht, geschikt voor thuis en onderweg
- Uitgebreide yearpack inbegrepen
- Hoge concentratie van respirabele deeltjes maakt gerichte behandeling van de bovenste en onderste luchtwegen mogelijk
- Kortere inhalatietijd dankzij hoge vernevelingsprestaties
- Eenvoudige en hygiënische reiniging door afneembare elementen
- Hygiënisch gebruik, omdat het apparaat en de yearpack na reiniging opnieuw kunnen worden gebruikt
- Eenvoudige bediening met één knop
- Alle voor inhalatie geschikte en goedgekeurde geneesmiddelen kunnen worden geïnhaleerd. Advies hierover is te krijgen bij de huisarts of apotheek.


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Gemiddelde deeltjesgrootte | 4,12 µm |
| Desinfecteerbaar | Ja |
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125105730 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,20 cm x 7,10 cm x 18,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,46 kg |
| HMV-nummer | 14.24.01.0192 |
| Individuele regeling van de luchtstroom | Nee |
| Individuele stoomregeling | Nee |
| IP-beschermingsklasse | IP21 |
| Artikelnummer | 10573 |
| Controle-led | Nee |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Verneveling van | alle geneesmiddelen die geschikt en toegelaten zijn voor inhalatie middels een apparaat |
| Vernevelingsprestaties | ca. 0,25 ml/min |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 317 g |
| Werkdruk | 0.35-0.6 bar |
| Type voeding | op netstroom met USB-C-kabel |
| Naam product | Inhalator |
| Productafmetingen (l x b x h) | 11.20 cm x 5.90 cm x 4.60 cm |
| Veiligheidsuitschakeling | Nee |
| Toepassingsgebied | bovenste en onderste luchtwegen |
| Zelfreinigingsfunctie | Nee |
| Bediening met één knop | Ja |
| Technologie | DC-persluchttechnologie |
| Maximaal volume | 48 dB(A) |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.