Kira
Elektrische onderdeken- Comfortabele elektrische onderdeken voor rustgevende warmte voor je huisdier
- Geteste veiligheid door de geïntegreerde bijtbescherming voor de stroomkabel en het beschermde verwarmingselement (krasvast en waterbestendig conform IPX7)
- Eenvoudig te reinigen dankzij de hoes die in de wasmachine mag en het waterbestendige verwarmingselement
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Elektrische onderdeken Kira
Behaaglijke warmte met een druk op de knop
De verwarmde mand 'Kira' is een bron van welzijn voor jouw viervoeter. Aangename warmte voor honden en katten op de vloer, op de bank of in het kattenmeubel. De zachte, gevoerde rand nodigt je huisdier uit om zich te nestelen. De individueel instelbare temperatuur- en timerstanden en de geïntegreerde oververhittings- en bijtbescherming zorgen voor maximale veiligheid en comfort. De hoes kan eenvoudig worden verwijderd en mag in de wasmachine op 30 °C worden gewassen.
- Comfortabele elektrische onderdeken voor rustgevende warmte voor je huisdier
- Geteste veiligheid door de geïntegreerde bijtbescherming voor de stroomkabel en het beschermde verwarmingselement (krasvast en waterbestendig conform IPX7)
- Eenvoudig te reinigen dankzij de hoes die in de wasmachine mag en het waterbestendige verwarmingselement
- Flexibel te gebruiken op de vloer, de bank, enz.
- Met geïntegreerd veiligheidssysteem voor oververhittingsbeveiliging
- Veilige constructie dankzij de meerlaagse structuur
- Eenvoudig te bedienen handschakelaar voor het instellen van de temperatuur- en timerstanden
- 2 temperatuurinstellingen
- 4 timerstanden (2h, 4h, 8h, 12h)
- Extra aangenaam door de gevoerde rand waar je huisdier met de zijn kop op kan gaan liggen of waar hij zich in kan nestelen
- Bijtbescherming rondom de stroomkabel: extra metalen en kunststof ommanteling
- Beschermd verwarmingselement: krasvast en waterbestendig (IPX7)
- Extra veiligheid door laagspanning: verlaging van de stroomspanning tot 12V
- Onderhoudsinstructies: Hoes mag in de wasmachine bij 30 °C
- Garantie: 2 jaar


Technische Details
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125105495 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,00 cm x 57,00 cm x 47,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,53 kg |
| Artikelnummer | 10549 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 980 g |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Naam product | Elektrische onderdeken |
| Productafmetingen (l x b x h) | 58.00 cm x 50.00 cm x 10.00 cm |
| Aantal temperatuurinstellingen | 2 |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.