Lilli
Verwarmingsmat- Comfortabele verwarmingsmat voor rustgevende warmte voor je huisdier
- Geteste veiligheid door de geïntegreerde bijtbescherming voor de stroomkabel en het beschermde verwarmingselement (krasvast en waterbestendig conform IPX7)
- Eenvoudig te reinigen dankzij de hoes die in de wasmachine mag en het waterbestendige verwarmingselement
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Verwarmingsmat Lilli
Behaaglijke warmte voor je viervoeter
Met de verwarmbare mat 'Lilli' geef je je hond of kat met een druk op de knop een aangename warmte. De warmtemat kan flexibel in de mand, op de bank of op/in een kattenmeubel worden geplaatst en is extra praktisch dankzij de afneembare, wasbare hoes. De individueel instelbare temperatuur- en timerstanden en de geïntegreerde oververhittings- en bijtbescherming zorgen voor veiligheid en comfort. Met een afmeting van 41 x 34 cm is het elektrische warmtekussen bijzonder geschikt voor kleinere hondenrassen, katten of kleine dieren zoals konijnen.
- Comfortabele verwarmingsmat voor rustgevende warmte voor je huisdier
- Geteste veiligheid door de geïntegreerde bijtbescherming voor de stroomkabel en het beschermde verwarmingselement (krasvast en waterbestendig conform IPX7)
- Eenvoudig te reinigen dankzij de hoes die in de wasmachine mag en het waterbestendige verwarmingselement
- Flexibel te gebruiken op de vloer, de bank, enz.
- Met geïntegreerd veiligheidssysteem voor oververhittingsbeveiliging
- Veilige constructie dankzij de meerlaagse structuur
- Eenvoudig te bedienen handschakelaar voor het instellen van de temperatuur- en timerstanden
- 2 temperatuurinstellingen
- 4 timerstanden (2h, 4h, 8h, 12h)
- Comfortabel door een extra zachte voering
- Bijtbescherming rondom de stroomkabel: extra metalen en kunststof ommanteling
- Beschermd verwarmingselement: krasvast en waterbestendig (IPX7)
- Extra veiligheid door laagspanning: verlaging van de stroomspanning tot 12V
- Onderhoudsinstructies: Hoes mag in de wasmachine bij 30 °C
- Garantie: 2 jaar


Technische Details
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125105457 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,20 cm x 20,00 cm x 35,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,81 kg |
| Artikelnummer | 10545 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 570 g |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Naam product | Verwarmingsmat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 41.00 cm x 34.00 cm |
| Aantal temperatuurinstellingen | 2 |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.