Polly
Multifunctionele huisdierweegschaal- Multifunctionele weegschaal voor jou en je huisdier – flexibel dankzij de afneembare schaal
- Nauwkeurige gewichtsregistratie door een gedetailleerde onderverdeling (10 g tot 5 kg, 50 g tot 50 kg, 100 g tot 180 kg)
- Gemakkelijk af te lezen lcd-scherm met omkeerbare leesrichting
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Wil je deze video zien?
De video wordt geladen in de YouTube-speler, die Google voorziet van informatie voor analyse- en marketingdoeleinden. Als je hiermee akkoord gaat, klik dan op “Accepteren”.
Multifunctionele huisdierweegschaal Polly
Multifunctionele weegschaal voor dieren en mensen
Dankzij het afneembare weegplateau verandert de huisdierweegschaal in een handomdraai in een personenweegschaal. De weegschaal meet nauwkeurig van 100 g tot 180 kg, ideaal voor kleine knaagdieren, katten of puppy's én hun baasjes. Dankzij de praktische HOLD-functie kan het gewicht ook bij onstuimige dieren betrouwbaar worden gemeten. De fijne gradatie zorgt bovendien voor nauwkeurige resultaten – voor een stressvrije gewichtscontrole waarop je kunt vertrouwen.
- Multifunctionele weegschaal voor jou en je huisdier – flexibel dankzij de afneembare schaal
- Nauwkeurige gewichtsregistratie door een gedetailleerde onderverdeling (10 g tot 5 kg, 50 g tot 50 kg, 100 g tot 180 kg)
- Gemakkelijk af te lezen lcd-scherm met omkeerbare leesrichting
- Stabiele stand op de vloer dankzij de rubberen productvoetjes
- HOLD-functie voor de registratie van het gewicht – zelfs als je huisdier beweegt
- Met handige weging met tarra functie
- Robuuste, eenvoudig te reinigen kunststof schaal (50 x 27 cm)
- Groot weegoppervlak van 8 mm superwit veiligheidsglas


Technische Details
| Instelbare eenheden | kg,lb,lb:oz,oz,st |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Blauw |
| Displayverlichting | Ja |
| Displaytechnologie | lcd |
| EAN | 4211125105372 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 52,90 cm x 9,65 cm x 32,35 cm |
| Weergave op het display | Gewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,91 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 10537 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,99 kg |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Multifunctionele huisdierweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.20 cm x 30.20 cm x 2.70 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Materiaal weegoppervlak | Kunststof |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.