MG 44
Infrarood massageapparaat- 2-in-1: massageapparaat met inschakelbare infraroodwarmte
- Weldadige trillingsmassage voor het ontspannen en losmaken van de spieren
- 180 graden draaibare massagekop en een in 3 standen verstelbare handgreep voor flexibel gebruik
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Infrarood massageapparaat MG 44
2-in-1 massageapparaat met aangename infrarood warmte voor het hele lichaam
De Beurer MG 44 zorgt voor ontspanning en maakt de spieren los met een zachte vibratiemassage en afzonderlijk inschakelbare infrarood warmte. De 180° draaibare massagekoppen in combinatie met de in 3 standen verstelbare handgreep maken een flexibel gebruik op maat mogelijk. Met 3 opzetstukken en 2 intensiteitsniveaus is het apparaat ideaal voor gerichte massage van rug, nek, schouders, armen en benen.
- 2-in-1: massageapparaat met inschakelbare infraroodwarmte
- Weldadige trillingsmassage voor het ontspannen en losmaken van de spieren
- 180 graden draaibare massagekop en een in 3 standen verstelbare handgreep voor flexibel gebruik
- 3 hoogwaardige massage-opzetstukken maken gepersonaliseerd gebruik mogelijk
- 1 massageprogramma
- 2 intensiteitsniveaus
- Ideaal voor een gerichte triggerpointmassage
- Optimaal voor rug, nek, schouders, armen en benen
- Antisliphandgreep voor comfortabel gebruik
- Grote warmte- en massageoppervlakken voor optimaal gebruik


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Soorten toebehoren | Borstelkop,Noppenopzetstuk,U-vormige kop |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 20 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125105327 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 44,65 cm x 8,60 cm x 9,45 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,70 kg |
| Handgreep | antislip |
| Warmtefunctie | Ja |
| Geïntegreerde accu | Nee |
| Aantal intensiteitsniveaus | 2 |
| Artikelnummer | 10532 |
| Led-indicator | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massage-opzetstukken | 3 |
| Massagetype | Trillingsmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 460 g |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Ja |
| Naam product | Infrarood massageapparaat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 38.50 cm x 8.00 cm x 7.20 cm |
| Toepassingsgebied | op het hele lichaam |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.