Fluffy
Huisdierentondeuse- Professionele vachtverzorging voor honden en katten dankzij de individueel aanpasbare kniplengtes en een extra lange accuduur
- Geluidsarme motor voor stressvrij gebruik
- Breed roestvrijstalen mesje om snel en efficiënt de vacht bij te werken
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Huisdierentondeuse Fluffy
Professionele vachtverzorging voor honden en katten
De tondeuse maakt het nauwkeurig en moeiteloos trimmen van honden en katten mogelijk, ook bij een dikke en vervilte vacht. De stille motor (<55 dB) zorgt voor stressvrije vachtverzorging, zelfs bij gevoelige dieren. Met vier opzetkammen (6-25 mm) en een fijnafstelling (0,6-2,4 mm) past de trimmer zich optimaal aan elke vachtstructuur aan. De set bevat een schaar, kam, tas, onderhoudsolie en een schoonmaakborstel – alles wat je nodig hebt voor eenvoudig onderhoud thuis.
- Professionele vachtverzorging voor honden en katten dankzij de individueel aanpasbare kniplengtes en een extra lange accuduur
- Geluidsarme motor voor stressvrij gebruik
- Breed roestvrijstalen mesje om snel en efficiënt de vacht bij te werken
- Krachtige motor die zonder problemen door dikke en vervilte vacht knipt
- 4 kniplengtes dankzij 4 opzetkammen: 6, 13, 19, 25 mm
- Nauwkeurige afstelling in 4 standen: 0,6 , 1,2 , 1,8 , 2,4 mm
- Afneembaar en wasbaar mesje voor een eenvoudige reiniging
- Krachtige lithiumionaccu voor een gebruiksduur van 4 uur; laadduur van 3 uur
- Scheren is mogelijk met gebruik van de accu of op netvoeding
- Uitgebreide accessoires incl. schaar, kam, handig opbergzakje, olie en schoonmaakborstel


Technische Details
| Aantal toebehoren | 4 |
| Laadtijd | 180 Min, |
| Connect-product | Nee |
| Aantal snijlengtes | 4 |
| EAN | 4211125105303 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 6,70 cm x 13,90 cm x 19,10 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,68 kg |
| Artikelnummer | 10530 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 480 g |
| gebruik | 270 Min, |
| Type voeding | Werkt op een accu, werkt op netvoeding met een netsnoer |
| Naam product | Huisdierentondeuse |
| Productafmetingen (l x b x h) | 17.90 cm x 3.50 cm x 3.20 cm |
| Type scheersysteem | Breed roestvrijstalen scheermesje |
| Garantie | 2 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.