TB opzetborstels Clean Eco 4x GP
Borstelkoppen Clean- Oscillerende, pulserende poetstechnologie voor het verwijderen van plaque
- 2 verschillende borstellengtes voor schone tanden en gezond tandvlees
- Compatibel met alle Oral-B tandenborstels, behalve met de Oral-B Pulsonic-lijn en iO-lijn
Borstelkoppen Clean TB opzetborstels Clean Eco 4x GP
Compatibel met TB 15 + alle gangbare roterende tandenborstels
De nabestelset bestaat uit 4 Clean Eco-opzetborstels in blauw met een gemiddelde hardheid – voor een grondige tandverzorging.
- Oscillerende, pulserende poetstechnologie voor het verwijderen van plaque
- 2 verschillende borstellengtes voor schone tanden en gezond tandvlees
- Compatibel met alle Oral-B tandenborstels, behalve met de Oral-B Pulsonic-lijn en iO-lijn
- Behuizing borstelkop gemaakt van 60% gerecycled materiaal
- Borstelharen van 100% hernieuwbare grondstoffen
- Vervang de borstelkop om de 3 maanden voor optimale reinigingsresultaten


Technische Details
| 30 seconden intervaltimer | Nee |
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal toebehoren | 4 |
| Soorten toebehoren | Clean Eco blauw |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Laadlampje | Nee |
| Hardheid | Medium |
| Compatibel met | alle Oral-B tandenborstels, behalve de Oral-B Pulsonic-lijn en iO-lijn,gangbare roterende tandenborstels |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125105273 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 13,00 cm x 2,00 cm x 8,10 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,04 kg |
| Geïntegreerde poetsdruksensor | Nee |
| Artikelnummer | 10527 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 26 g |
| Naam product | Borstelkoppen Clean |
| Productafmetingen (l x b x h) | 7.20 cm x 1.22 cm |
| Toepassingsgebied | in de mond |
| Technologie | oscillerende rotatie |
| Timer | Nee |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.