Buddy
Massageapparaat- Ontspanning voor je huisdier middels een zachte kneedmassage
- Veilig gebruik door siliconen massageopzetstukken die zodanig zijn aangebracht dat ze niet kunnen worden ingeslikt
- Zeer stil dankzij de lage snelheidsstand – ideaal voor gevoelige dieren en voor het laten wennen
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Massageapparaat Buddy
Zachte massage voor je lieveling
Met het massageapparaat 'Buddy' kun je je hond of kat verwennen met een zachte knedende massage die stress kan verlichten en ontspanning kan bevorderen. De zachte siliconen koppen masseren zachtjes, zonder aan de vacht te trekken of de haren in elkaar te laten draaien. Ook ideaal voor de gevoelige vacht. Dankzij de stille snelheidsinstellingen is het massageapparaat perfect voor gevoelige dieren en zorgt het vanaf het eerste gebruik voor ontspannen momenten van welbehagen.
- Ontspanning voor je huisdier middels een zachte kneedmassage
- Veilig gebruik door siliconen massageopzetstukken die zodanig zijn aangebracht dat ze niet kunnen worden ingeslikt
- Zeer stil dankzij de lage snelheidsstand – ideaal voor gevoelige dieren en voor het laten wennen
- Zachte siliconen massageopzetstukken die voorkomen dat de haren in elkaar gedraaid raken
- Versterking van de band met het dier door een ontspannende massage
- Eenvoudig te reinigen dankzij de afneembare massageopzetstukken
- Eenvoudig in gebruik met slechts één On/Off-led-knop
- Ergonomische vorm met een zacht aanvoelend oppervlak en siliconen lus voor optimale grip en comfortabel gebruik
- Aangename massage met twee snelheidsstanden door 4 roterende siliconen massageopzetstukken
- USB-C-kabel is bij de levering inbegrepen
- Flexibel gebruik van tot wel 165 minuten dankzij de krachtige accu


Technische Details
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125105242 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,20 cm x 11,20 cm x 15,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,46 kg |
| Artikelnummer | 10524 |
| Massagetype | Kneedmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 308 g |
| gebruik | 180 Min, |
| Bediening | Bedieningselement op het product |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Naam product | Massageapparaat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 10.20 cm x 10.20 cm x 9.80 cm |
| Aantal snelheidsniveaus | 2 |
| Garantie | 2 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.