BF 451
Diagnoseweegschaal- Altijd overzicht over 17 gezondheidswaarden
- Gratis app 'beurer HealthManager Pro'
- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
Diagnoseweegschaal BF 451
Bluetooth®-diagnoseweegschaal met elegant design voor een gedetailleerde lichaamsanalyse
De Beurer BF 451 diagnoseweegschaal combineert een nauwkeurige lichaamsanalyse en een elegant design met een gematteerde lijnstructuur. Gewicht, lichaamsvet, BMI en vocht- en spierpercentage worden direct op het display weergegeven. Andere gegevens kunnen via Bluetooth® snel en eenvoudig naar de app 'beurer HealthManager Pro' worden overgedragen. Dankzij 8 gebruikersgeheugens en de automatische gebruikersherkenning is het apparaat perfect voor dagelijks gebruik, ook in grotere huishoudens.
- Altijd overzicht over 17 gezondheidswaarden
- Gratis app 'beurer HealthManager Pro'
- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Weergave van belangrijke gezondheidswaarden direct op de weegschaal (gewicht, BMI, lichaamsvet, vochtpercentage, spiermassa)
- Elektroden van geborsteld roestvrij staal
- Sta-oppervlak gemaakt van 6 mm dik veiligheidsglas
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- handige automatische uitschakelfunctie
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- Volledig gebruik van alle functies is alleen mogelijk met de app 'beurer HealthManager Pro'


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal activiteitsniveaus | 5 |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische gebruikersherkenning | Ja |
| Aanduiding lichaamsvet | 1 g |
| Vastgesteld | BMI,Body profiel,Totale spiermassa (incl. orgaanspieren),Ideaalgewicht,Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Botmassa,Lichaamsvet,Lichaamsvocht,Lean Body Mass,Metabolische leeftijd,eiwit,spiermassa,Soft Lean Mass,onderhuids vetweefsel,Visceraal vet |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Connect-product | Ja |
| Kruismeting | Nee |
| Cijfergrootte | 21 mm |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 3,4 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 7,1 cm x 3,4 cm |
| Bijzondere eigenschap display | Dotmatrix-look |
| Displaytechnologie | led |
| Breedte display | 7,1 cm |
| EAN | 4211125105068 |
| Materiaal van de elektroden | Geborsteld roestvrij staal |
| Aantal elektroden | 2 |
| Aanduiding overige analysewaarden | 0,1 % |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 32,90 cm x 3,80 cm x 31,80 cm |
| Weergave op het display | BMI,Gewicht,Lichaamsvet,Spierpercentage |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,90 kg |
| Hold-functie | Nee |
| Artikelnummer | 10506 |
| Interpretatie van de meetwaarden | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 30 |
| Display met meerdere talen | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,57 kg |
| Design | Visueel kenmerk |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Zwangerschapsmodus | Nee |
| Naam product | Diagnoseweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.00 cm x 30.00 cm x 2.60 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 6 mm |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Lengte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (standaard) |
| Formaat sta-oppervlak | 30 cm x 30 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Overdrachtswijze | Bluetooth |
| Trendweergave | Nee |
| Aantal gebruikers | 8 |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.