-17%
LV 500 PureFlow
2-in-1 luchtreiniger en ventilator- 2-in-1 high efficiency: efficiënte combinatie van luchtreiniging en -koeling
- Luchtreiniging door een drielaags filtersysteem (voorfilter + HEPA H13-filter1) + actieve koolstof)
- Krachtige luchtstroom voor een sterke verfrissing
Je bespaart -17%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
2-in-1 luchtreiniger en ventilator LV 500 PureFlow
Slimme upgrade voor je huis – reinigt de lucht en verkoelt zachtjes
Geniet van frisse, schone lucht en aangename koeling met één apparaat. De 2-in-1 ventilator met luchtreiniger filtert met een drielaags systeem (voorfilter, HEPA H13, actieve koolstof) betrouwbaar stof, pollen en geurtjes. Ideaal voor allergiepatiënten en iedereen die vrij wil kunnen ademen. De krachtige luchtstroom zorgt voor een prettige verfrissing – stil, efficiënt en zonder rotorbladen. Modern ontwerp, eenvoudig in gebruik, verbeterde luchtkwaliteit – voor een huis dat prettiger aanvoelt.
- 2-in-1 high efficiency: efficiënte combinatie van luchtreiniging en -koeling
- Luchtreiniging door een drielaags filtersysteem (voorfilter + HEPA H13-filter1) + actieve koolstof)
- Krachtige luchtstroom voor een sterke verfrissing
- Schone lucht het hele jaar door - verkoeling op warme dagen
- Koeling door luchtcirculatie
- Keuze uit 5 programma's: Basic, Nature, Sleep, Child en Automatic – voor gebruik op maat
- Slimme automatische modus: detecteert deeltjes van 2,5 µm en past zijn reinigingsniveau aan de omgevingslucht aan
- Gekleurde indicator geeft de actuele luchtkwaliteit van de kamer weer
- 12 ventilatorstanden
- 130° oscillatie – ventilator zwenkt voor een optimale luchtverdeling
- Modern design zonder rotorbladen
- Functie Lights-Off: display en indicatielampje kunnen op elk moment met een druk op de knop worden uitgeschakeld
- Stille werking in lage standen
- Timerfunctie: 1-12 uur
- Weergave van de actuele kamertemperatuur
- Verwisselbaar filter met indicator voor het vervangen van het filter
- Magnetische afstandsbediening voor comfortabel gebruik


Technische Details
| Luchtreinigingstechnologie | drielaags filtersysteem |
| Automatische bediening | Ja |
| Lengte van het snoer | 2,00 m |
| Draagbaar | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Nee |
| Displaytechnologie | led |
| EAN | 4211125105006 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Aantal ventilatorstanden | 12 |
| Filter vervangen indicator | Ja |
| Filtertype | Actieve-koolfilter,HEPA-filter H13,Voorfilter |
| Type fijnstofsensor | PM 2.5 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 117,00 cm x 29,50 cm x 28,70 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 7,91 kg |
| Artikelnummer | 10500 |
| Licht uit-functie | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 5,5 kg |
| Aantal bedrijfsmodi | 5 |
| Bediening | Afstandsbediening,Knoppen op het apparaat |
| Design | zonder rotorbladen |
| Oscillatiehoek | 130 ° |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | 2-in-1 luchtreiniger en ventilator |
| Productafmetingen (l x b x h) | 110.50 cm x 23.50 cm |
| Afneembare watertank | Nee |
| Sensor-touchbediening | Ja |
| Temperatuurweergave | Ja |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Ja |
| Turbomodus | Nee |
| Ultraviolet licht inschakelbaar | Nee |
| Ventilatietechniek | Luchtcirculatie |
| Maximaal volume | 59 dB |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.