TB 15 Green Planet
Elektrische tandenborstel- Oscillerende, pulserende poetstechnologie voor het verwijderen van plaque
- 2 individuele reinigingsprogramma's
- klinisch getest
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Elektrische tandenborstel TB 15 Green Planet
Elektrische roterende tandenborstel met 4 reinigingsstanden, gerecyclede materialen en hernieuwbare grondstoffen (behuizing en borstelharen)
Grondige plaqueverwijdering dankzij oscillerende, pulserende technologie – klinisch getest.* Met 2 reinigingsprogramma's, 2-minuten-timer en 12 dagen accuduur is de elektrische tandenborstel ideaal voor elke dag. De behuizing van de tandenborstel en de borstelkoppen zijn gemaakt van 60% gerecycled materiaal, de borstelharen van 100% hernieuwbare grondstoffen.* Gebruikersobservatie met 40 preventiespecialisten van Medical School 11, Heidelberg
- Oscillerende, pulserende poetstechnologie voor het verwijderen van plaque
- 2 individuele reinigingsprogramma's
- klinisch getest
- Geïntegreerde timer van 2 minuten
- De kwadrantentimer van 30 seconden helpt om alle delen van de mond grondig te reinigen binnen de aanbevolen poetstijd.
- Automatische uitschakeling na 6 minuten
- Compatibel met alle Oral-B tandenborstels, behalve met de Oral-B Pulsonic-lijn en iO-lijn
- Incl. USB-C-oplaadkabel en Clean Eco-opzetborstel
- 2 verschillende borstellengtes voor schone tanden en gezond tandvlees
- Vervang de borstelkop om de 3 maanden voor optimale reinigingsresultaten


Technische Details
| 30 seconden intervaltimer | Ja |
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toebehoren | 1 |
| Soorten toebehoren | Clean Eco blauw |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Laadlampje | Ja |
| Aantal reinigingsprogramma's | 2 |
| Compatibel met | alle Oral-B tandenborstels, behalve de Oral-B Pulsonic-lijn en iO-lijn,gangbare roterende tandenborstels,TB 15 |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125104924 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 21,40 cm x 4,60 cm x 7,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,24 kg |
| Geïntegreerde poetsdruksensor | Nee |
| IP-beschermingsklasse | IPX4 |
| Artikelnummer | 10492 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 138 g |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Naam product | Elektrische tandenborstel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 20.50 cm x 3.00 cm |
| Toepassingsgebied | in de mond |
| Technologie | oscillerende rotatie |
| Timer | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.