SC 50 Midnight Ink GP
Elektrische tandenborstel- 5 individuele reinigingsprogramma's: Clean, Sensitive, Polish, Gum Care, Whiten
- Geïntegreerde poetsdruksensor ter bescherming van tanden en tandvlees
- Met tot wel 80.000 poetsbewegingen per minuut zorgt deze tandenborstel voor een zachte reiniging en verwijdert deze effectief tandplak en verontreinigingen
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Elektrische tandenborstel SC 50 Midnight Ink GP
Elektrische sonische tandenborstel in het zwart met 5 poetsmodi, lcd-display en druksensor
Milde en toch grondige tandverzorging: Met 80.000 draaibewegingen/min. en geïntegreerde druksensor reinigt de elektrische tandenborstel SC 50 Midnight Ink je tanden op milde wijze en lost tandplak en vuil effectief op. 5 programma's passen zich aan je behoeften aan, terwijl de weergave van de poetsduur en de akoestische kwadrantentimer je helpen om een optimale mondhygiëne te bereiken. Duurzaam dankzij een behuizing van 100% gerecycled materiaal, praktisch dankzij de magnetische oplaadplaat en krachtige accu – starterset incl. 2 borstelkoppen met verschillende hardheden.
- 5 individuele reinigingsprogramma's: Clean, Sensitive, Polish, Gum Care, Whiten
- Geïntegreerde poetsdruksensor ter bescherming van tanden en tandvlees
- Met tot wel 80.000 poetsbewegingen per minuut zorgt deze tandenborstel voor een zachte reiniging en verwijdert deze effectief tandplak en verontreinigingen
- Geïntegreerde timer van 2 minuten
- Automatische uitschakeling na 6 minuten
- Opzetborstels met indicatorborstelharen
- Indicatorborstelharen geven aan wanneer het tijd is om de opzetborstel te vervangen, namelijk wanneer de kleur van de borstelharen verandert
- Compatibel met alle sonische tandenborstels van Beurer en Philips Sonicare tandenborstels, behalve de Philips One en Kids
- De kwadrantentimer van 30 seconden helpt om alle delen van de mond grondig te reinigen binnen de aanbevolen poetstijd.
- Lcd-display geeft het laadniveau aan
- Inclusief 2 verschillende opzetborstels: Classic Clean en Premium Whiten
- Handige reisbeveiliging
- Magnetische oplader voor ruimtebesparend opladen in de badkamer en eenvoudig opbergen in de bagage
- Krachtige sonische technologie voor een grondige en milde tandverzorging
- Incl. 2 opzetborstels en magnetische oplaadplaat
- Krachtige accu met een gebruiksduur van 22 dagen
- Borstelharen van 100% hernieuwbare grondstoffen
- Vervang de borstelkop om de 3 maanden voor optimale reinigingsresultaten


Technische Details
| 30 seconden intervaltimer | Ja |
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toebehoren | 2 |
| Soorten toebehoren | Classic Clean,Premium Whiten |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Laadlampje | Ja |
| Oplaadmethode | Oplader |
| Aantal reinigingsprogramma's | 5 |
| Compatibel met | alle Philips Sonicare tandenborstels, behalve de Philips One en Kids,SC 50 |
| Connect-product | Nee |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 2,2 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 1,5 cm x 2,2 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 1,5 cm |
| EAN | 4211125104900 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 3,90 cm x 11,60 cm x 20,30 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,31 kg |
| Geïntegreerde poetsdruksensor | Ja |
| IP-beschermingsklasse | IPX7 |
| Artikelnummer | 10490 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 163 g |
| Type voeding | werkt op accu met oplader |
| Naam product | Elektrische tandenborstel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 18.50 cm x 2.80 cm x 2.80 cm x 2.80 cm |
| Toepassingsgebied | in de mond |
| Technologie | geluid |
| Timer | Ja |
| Reisbeveiliging | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.