-29%
BF 450
Diagnoseweegschaal- Altijd overzicht over 17 gezondheidswaarden
- Gratis app 'beurer HealthManager Pro'
- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
Je bespaart -29%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice


Nauwkeurige meting in één oogopslag
De belangrijkste waarden zoals gewicht, lichaamsvet, lichaamswater, spiermassa en BMI zie je direct op het display.* Voor een nog gedetailleerder inzicht gebruik je de gratis beurer HealthManager Pro app – ideaal voor het bijhouden van je resultaten op de lange termijn.
*eerste installatie in de app is vereist
*eerste installatie in de app is vereist
Uitgebreide analyse van je lichaamswaarden

17 lichaamswaarden
Naast gewicht, lichaamswater, lichaamsvet, spiermassa en BMI meet de weegschaal ook waarden zoals visceraal vet, ideaalgewicht en eiwitpercentage. Zo krijg je een compleet overzicht van je lichaam en je actuele conditie.

Voor dagelijks gebruik
Krijg meer inzicht in je lichaam en werk gericht aan je doelen. Of je nu je training wilt verbeteren, je voeding wilt volgen of je gezondheid wilt bijhouden – met deze lichaamsanalyseweegschaal heb je al je waarden overzichtelijk bij de hand.

Slimme app-koppeling
Dankzij Bluetooth worden je meetwaarden automatisch gesynchroniseerd met de beurer HealthManager Pro app. Daar worden ze overzichtelijk weergegeven, zodat je eenvoudig je voortgang, training en voeding kunt volgen.
Diagnoseweegschaal BF 450
Bluetooth®-diagnoseweegschaal met elegant design voor een gedetailleerde lichaamsanalyse
De Beurer BF 450 diagnoseweegschaal combineert een nauwkeurige lichaamsanalyse en een elegant design met een gematteerde tegelstructuur. Gewicht, lichaamsvet, BMI en vocht- en spierpercentage worden direct op het display weergegeven. Andere gegevens kunnen via Bluetooth® snel en eenvoudig naar de app 'beurer HealthManager Pro' worden overgedragen. Dankzij 8 gebruikersgeheugens en de automatische gebruikersherkenning is het apparaat perfect voor dagelijks gebruik, ook in grotere huishoudens.
- Altijd overzicht over 17 gezondheidswaarden
- Gratis app 'beurer HealthManager Pro'
- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Weergave van belangrijke gezondheidswaarden direct op de weegschaal (gewicht, BMI, lichaamsvet, vochtpercentage, spiermassa)
- Elektroden van geborsteld roestvrij staal
- Sta-oppervlak gemaakt van 6 mm dik veiligheidsglas
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- handige automatische uitschakelfunctie
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- Volledig gebruik van alle functies is alleen mogelijk met de app 'beurer HealthManager Pro'


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal activiteitsniveaus | 5 |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische gebruikersherkenning | Ja |
| Aanduiding lichaamsvet | 1 g |
| Vastgesteld | BMI,Body profiel,Totale spiermassa (incl. orgaanspieren),Ideaalgewicht,Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Botmassa,Lichaamsvet,Lichaamsvocht,Lean Body Mass,Metabolische leeftijd,eiwit,spiermassa,Soft Lean Mass,onderhuids vetweefsel,Visceraal vet |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Kleur online shop filter [BR] | zwart |
| Connect-product | Ja |
| Kruismeting | Nee |
| Cijfergrootte | 21 mm |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 3,4 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 7,1 cm x 3,4 cm |
| Bijzondere eigenschap display | Dotmatrix-look |
| Displaytechnologie | led |
| Breedte display | 7,1 cm |
| EAN | 4211125104887 |
| Materiaal van de elektroden | Geborsteld roestvrij staal |
| Aantal elektroden | 2 |
| Aanduiding overige analysewaarden | 0,1 % |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 32,90 cm x 3,80 cm x 31,80 cm |
| Weergave op het display | BMI,Gewicht,Lichaamsvet,Spierpercentage |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,91 kg |
| Hold-functie | Nee |
| Artikelnummer | 10488 |
| Interpretatie van de meetwaarden | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 30 |
| Display met meerdere talen | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 1,59 kg |
| Design | Visueel kenmerk |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Zwangerschapsmodus | Nee |
| Naam product | Diagnoseweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.00 cm x 30.00 cm x 2.60 cm |
| Hoofdkleur product | zwart |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 6 mm |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Lengte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (standaard) |
| Formaat sta-oppervlak | 30 cm x 30 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Overdrachtswijze | Bluetooth |
| Trendweergave | Nee |
| Aantal gebruikers | 8 |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
5.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
28.09.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: BF 450