SC 30 Jet Black GP
Elektrische tandenborstel- Met tot wel 80.000 poetsbewegingen per minuut zorgt deze tandenborstel voor een zachte reiniging en verwijdert deze effectief tandplak en verontreinigingen
- 4 individuele reinigingsprogramma's: Clean, White, Polish, Gum Care
- Geïntegreerde timer van 2 minuten
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Elektrische tandenborstel SC 30 Jet Black GP
Elektrische sonische tandenborstel met 4 poetsmodi, led-display, timer en behuizing van gerecycled materiaal
De elektrische tandenborstel SC 30 Jet Black zorgt met 80.000 draaibewegingen/min. voor een grondige en toch milde tandverzorging. Dankzij 4 poetsprogramma's pas je je mondhygiëne aan jouw behoeften aan. De akoestische kwadrantentimer helpt om alle gebieden van je mond grondig te reinigen. Met een behuizing van 100% gerecycled materiaal en borstelkoppen met borstelharen van 100% hernieuwbare grondstoffen is hij verantwoord geproduceerd, voor jou en het milieu.
- Met tot wel 80.000 poetsbewegingen per minuut zorgt deze tandenborstel voor een zachte reiniging en verwijdert deze effectief tandplak en verontreinigingen
- 4 individuele reinigingsprogramma's: Clean, White, Polish, Gum Care
- Geïntegreerde timer van 2 minuten
- Krachtige sonische technologie voor een grondige en milde tandverzorging
- Led-laadindicator
- De kwadrantentimer van 30 seconden helpt om alle delen van de mond grondig te reinigen binnen de aanbevolen poetstijd.
- Incl. 2 opzetborstels en USB-C-oplaadkabel
- Opzetborstels met indicatorborstelharen
- Indicatorborstelharen geven aan wanneer het tijd is om de opzetborstel te vervangen, namelijk wanneer de kleur van de borstelharen verandert
- Automatische uitschakeling na 6 minuten
- Compatibel met alle sonische tandenborstels van Beurer en Philips Sonicare tandenborstels, behalve de Philips One en Kids
- Vervang de borstelkop om de 3 maanden voor optimale reinigingsresultaten
- Handige reisbeveiliging
- Korte laadduur dankzij de USB-C-aansluiting
- Krachtige accu met een gebruiksduur van 15 dagen
- Borstelharen van 100% hernieuwbare grondstoffen


Technische Details
| 30 seconden intervaltimer | Ja |
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toebehoren | 2 |
| Soorten toebehoren | Classic Clean,Premium Whiten |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Laadlampje | Ja |
| Aantal reinigingsprogramma's | 4 |
| Compatibel met | alle Philips Sonicare tandenborstels, behalve de Philips One en Kids,gangbare tandenborstels met geluid,SC 30 |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125104870 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 3,90 cm x 9,40 cm x 20,10 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,26 kg |
| Geïntegreerde poetsdruksensor | Nee |
| IP-beschermingsklasse | IPX7 |
| Artikelnummer | 10487 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 134 g |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Naam product | Elektrische tandenborstel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 18.30 cm x 2.90 cm x 2.90 cm x 2.90 cm |
| Toepassingsgebied | in de mond |
| Technologie | geluid |
| Timer | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.