HC 150 FusionDry Pro
Haardroger- Snel drogen en professioneel stylen dankzij de krachtige, borstelloze motor
- Glad en glanzend haar dankzij geïntegreerde ionenfunctie
- Ophangoogje voor eenvoudig opbergen
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Haardroger HC 150 FusionDry Pro
Stylen als een professional – snel, stil en zacht voor je haar
Ontdek perfecte styling in een mum van tijd! Met deze krachtige haardroger style en droog je je haar snel en extra haarvriendelijk. De ionenfunctie zorgt bovendien voor extra glans, terwijl het lichte, ergonomische ontwerp voor maximaal comfort zorgt. Krachtig, stil en ultralicht – voor een perfecte styling, elke dag!
- Snel drogen en professioneel stylen dankzij de krachtige, borstelloze motor
- Glad en glanzend haar dankzij geïntegreerde ionenfunctie
- Ophangoogje voor eenvoudig opbergen
- Fixatie van de styling dankzij koudeluchtstand
- Comfortabel gebruik zonder verdraaien van de kabel dankzij 360° draaischarnier
- Automatische uitschakeling bij oververhitting van de motor
- Ergonomische inklapbare handgreep: compact en handzaam
- Eenvoudig te reinigen dankzij het verwijderbare veiligheidsfilter
- Bevestiging van de styling dankzij vastzetbare koudeluchtstand
- EasyClick - magnetische opzetstukken voor eenvoudig verwisselen
- Hoogwaardig LCD-scherm voor de weergave van temperatuur en modi
- Vermogen van 1600 watt
- 3 flexibele temperatuurstanden en 3 blaasstanden voor een zachte droogbeurt
- Automatische filterreinigingsfunctie
- Licht van gewicht en met een perfecte ergonomie
- Extra stil met max. 70 decibel (in de hoogste stand)
- Filterreinigingsindicator
- Voor elk haartype de juiste modus – Protect, Styling, Perform
- Hoog vermogen en laag verbruik dankzij digitale motor
- Inclusief praktische opbergtas
- Drogen en stylen in één stap
- Ultralicht productgewicht (365 g zonder kabel)


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal toebehoren | 4 |
| Soorten toebehoren | Stylingmond,Volumediffuser |
| Aantal ventilatorstanden | 3 |
| Lengte van het snoer | 1,80 m |
| Kabeloprolfunctie | Nee |
| Snoer met draaischarnier | Ja |
| Koudeluchtstand | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 1,3 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 2,4 cm x 1,3 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 2,4 cm |
| EAN | 4211125104849 |
| ECO-technologie | Nee |
| Inklapbare handgreep | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 37,80 cm x 31,80 cm x 8,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,79 kg |
| Ophangoogje | Ja |
| Aantal verwarmingsstanden | 3 |
| Ionenfunctie | Ja |
| Artikelnummer | 10484 |
| Vastzetbare koudeluchtstand | Ja |
| Type netstekker | Contourstekker |
| Handmatige spanningsomschakelaar | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Type motor | digitaal |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 877 g |
| Bedrijfsindicator | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Naam product | Haardroger |
| Productafmetingen (l x b x h) | 19.64 cm x 5.60 cm x 25.72 cm |
| Afneembaar filter | Ja |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.