FT 16 express
Thermometer- Extra snelle meting binnen slechts ca. 10 seconden
- Extra flexibele meetpunt voor een aangenaam gevoel
- Koortsindicator: waarschuwingssignaal vanaf 37,8 °C
Thermometer FT 16 express
Snelle digitale thermometer met extra flexibele meetpunt
De Beurer FT 16 snelle digitale thermometer heeft een extra flexibele meetpunt voor een aangenaam gevoel tijdens de meting. Om de koortsmeting zo comfortabel mogelijk te maken, geeft de FT 16 het nauwkeurige resultaat al na 10 seconden weer. Bovendien heeft de thermometer een koortsindicator en waarschuwt het apparaat je vanaf een lichaamstemperatuur van 37,8 °C middels een akoestisch signaal.
- Extra snelle meting binnen slechts ca. 10 seconden
- Extra flexibele meetpunt voor een aangenaam gevoel
- Koortsindicator: waarschuwingssignaal vanaf 37,8 °C
- Temperatuurmeting oraal, rectaal en axillair
- Akoestisch signaal na afloop van de meting
- Geeft metingen weer in °C en °F
- Opslaan van de laatste meetwaarde
- Waterbestendigde tip en display
- Contactmeettechniek


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Akoestisch signaal | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Desinfecteerbaar | Ja |
| Wisselen tussen °C/°F is mogelijk | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Weergave van datum en tijd | Nee |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 0,9 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 2,2 cm x 0,9 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 2,2 cm |
| Afstandssensor | Nee |
| EAN | 4211125104702 |
| Aantal hygiënische beschermkappen voor meting in oor | 0 st |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 3,40 cm x 18,50 cm x 3,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,08 kg |
| IP-beschermingsklasse | IP27 |
| Artikelnummer | 10470 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Meetnauwkeurigheid | ± 0,1 °C tussen 35,5 °C en 42,0 °C bij een omgevingstemperatuur van 18,0 °C tot 28,0 °C,± 0,2 °C voor overige meet- en omgevingstemperatuurbereiken |
| Meetbereik (°C) | 32,0-42,9 °C |
| Meettechniek thermometer | Contactmeettechniek |
| Meettijd | 10 Sec, |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Geheugenfunctie | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 1 |
| Loodvrij | Ja |
| Bewegingsmelder | Nee |
| Mute-knop | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 16 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Thermometer |
| Productafmetingen (l x b x h) | 14.10 cm x 2.30 cm x 1.30 cm |
| Afwerpen beschermkap | Nee |
| Toepassingsgebied | oksel,After,mond |
| Indicatie met smiley | Nee |
| Temperatuur alarm | met waarschuwingssignaal |
| Aantal gebruikers | 1 |
| Spraakfunctie | Nee |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.