HA 90 digitaal
Digitale gehoorversterkers- Ideaal bij een beperkt hoorvermogen
- Ergonomische pasvorm achter het oor, amper zichtbaar
- Extra klein ontwerp, nauwelijks zichtbaar
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Helder horen, waar je ook bent

Natuurlijk klankbeeld
De slimme chiptechnologie van de HA 90 digital gehoorversterker zorgt voor een nauwkeurige en dynamische aanpassing van geluiden. Zo ontstaat een natuurlijk en gebalanceerd klankbeeld. Gesprekken klinken helderder en omgevingsgeluiden worden aangenaam gefilterd. Ideaal voor meer hoorcomfort in verschillende situaties.

Compleet uitgerust
Deze set van 2 digitale gehoorversterkers wordt geleverd met een praktische laad- en transportbox en reinigings- en droogaccessoires. Zo gebruik je de gehoorversterkers eenvoudig en blijven deze hygiënisch en klaar voor gebruik.

Discreet en comfortabel
Dankzij de ergonomische pasvorm sluiten de gehoorversterkers goed aan op het oor en zitten ze comfortabel en stevig, ook bij langdurig dragen. Door het slanke en onopvallende design zijn ze nauwelijks zichtbaar achter het oor.

4 hoorprogramma's voor elke situatie
- De HA 90 gehoorversterker heeft 4 hoorprogramma’s die je ondersteunen in verschillende situaties. Houd de volumeknop 3 seconden ingedrukt om van programma te wisselen.
Aan de pieptoon herken je welk programma actief is: - 1 pieptoon = standaardmodus: ideaal voor binnen
- 2 pieptonen = outdoor-modus: geschikt voor buiten
- 3 pieptonen = restaurantmodus: voor omgevingen met veel achtergrondgeluid, zoals in een restaurant of café
- 4 pieptonen = muziekmodus: ideaal voor het luisteren naar en spelen van muziek
Digitale gehoorversterkers HA 90 digitaal
Beter horen in het dagelijkse leven – met de HA 90 digitale gehoorversterker van Beurer
De HA 90 digitale gehoorversterker van Beurer is de ideale ondersteuning bij gehoorproblemen in het dagelijkse leven. De ingebouwde digitale chip en onderdrukking van terugkoppeling zorgen voor een heldere geluidsversterking met minder achtergrondgeluiden. Bovendien is er keuze uit 4 verschillende hoorprogramma's en kunnen de gehoorversterkers met de oplaad- en draagbox worden opgeladen.
- Ideaal bij een beperkt hoorvermogen
- Ergonomische pasvorm achter het oor, amper zichtbaar
- Extra klein ontwerp, nauwelijks zichtbaar
- Praktische set van 2 stuks voor verzorging aan beide kanten
- Herlaadbaar
- 3 opzetstukken voor een individuele aanpassing aan de gehoorgang
- Digitale chip voor helder geluid en versterking zonder achtergrondgeluid
- Geen terugkoppeling dankzij digitale chip
- Geen ruis bij het versterken van geluid, zodat gesprekken beter verstaanbaar zijn
- 4 verschillende hoorprogramma's: Normaal, Buiten, Restaurant, Muziek, met natuurlijke geluidsweergave
- 16 uur accuduur
- Aangename versterking zonder ruis dankzij digitale chip
- Medisch apparaat volgens de nieuwe Verordening medische hulpmiddelen (EU) 2017/745 (MDR)
- Inclusief handig transport- en laadstation


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Versterking | 57 dB |
| Laadtijd | 3 Uur, |
| Oplaadmethode | Oplader,USB-C-oplaadkabel |
| Kleur | huidskleur |
| Kleur online shop filter [BR] | beige |
| Connect-product | Nee |
| Uitvoering | BTE (achter-het-oor) |
| EAN | 4211125104672 |
| Frequentiebereik | 250-5000 Hz |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,20 cm x 9,20 cm x 8,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,2482 kg |
| Aantal hoorprogramma's | 4 |
| Artikelnummer | 10467 |
| Piekvolume | 120 dB |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (excl. verpakking) | 160 g |
| gebruik | 16 Uur, |
| Andere productkleur(en) | beige |
| Plaatsingszijde | aan beide zijden |
| Type voeding | Oplaadbare accu |
| Naam product | Digitale gehoorversterkers |
| Productafmetingen (l x b x h) | Gehoorversterker:3.30 cm x 1.80 cm x 1.00 cmOplader:9.20 cm x 9.20 cm x 5.60 cm |
| Hoofdkleur product | beige |
| Herlaadbaar | Ja |
| Extra accu | Nee |
| Geluidsversterking | Ja |
| Geluidskwaliteit | zeer helder geluid |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.