-20%
AMG 194 RELOAD
Massage Gun- Krachtige triggerpointmassage met warmte- en koudefunctie voor het losmaken van spanningen en het verminderen van zwellingen
- 5 hoogwaardige massage-opzetstukken voor gepersonaliseerd gebruik
- 5 intensiteitsniveaus
Je bespaart -20%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Massage Gun AMG 194 RELOAD
Veelzijdige triggerpointmassage met warmte- en koudefunctie
Het Reload-massagepistool biedt een veelzijdige warmte- en koelfunctie in drie stappen, die gericht spierknopen losmaakt en de regeneratie ondersteunt. Dankzij zeven hoogwaardige opzetstukken maakt hij een individuele behandeling voor verschillende spiergroepen mogelijk en kan hij flexibel worden aangepast. 9 intensiteitsniveaus met tot 3000 omw/min bieden een breed scala aan mogelijkheden, van zachte tot krachtige massage. De bediening is bijzonder eenvoudig dankzij het led-display en de draaiknop. Dankzij een accuduur tot 4,5 uur en de handige opbergkoffer is het massagepistool ideaal voor thuis, in de sportschool en onderweg.
- Krachtige triggerpointmassage met warmte- en koudefunctie voor het losmaken van spanningen en het verminderen van zwellingen
- 5 hoogwaardige massage-opzetstukken voor gepersonaliseerd gebruik
- 5 intensiteitsniveaus
- Warmte- en koudetoepassing met elk 3 standen
- Lange levensduur dankzij de borstelloze motor
- Led-display en draaiknop voor eenvoudig gebruik en weergave van accuniveau en intensiteitsniveau
- Weldadige warmte- en koudetoepassing ook zonder massagefunctie te gebruiken
- Antisliphandgreep voor comfortabel gebruik
- Compact design - perfect voor thuis, op reis of tijdens het sporten
- Handige opbergkoffer voor massagepistool en opzetstukken
- Krachtige lithiumionaccu voor een gebruiksduur van tot wel 4,5 uur
- Gerichte spiermassage voor activering en regeneratie
- Licht en geruisloos
- Versterken en regenereren met een gerichte spiermassage
- Voor het ontspannen en regenereren van de spieren na het sporten


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Amplitude | 10 mm |
| Soorten toebehoren | Platte kop,Koude- en warmtekop,Kogelkop,Spiraalkop,U-vormige kop |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 10 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Laadtijd | 300 Min, |
| Connect-product | Nee |
| Uitvoering | ergonomisch |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Ja |
| Displaytechnologie | led |
| EAN | 4211125104405 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,15 cm x 22,10 cm x 21,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,18 kg |
| Handgreep | antislip |
| Warmtefunctie | Ja |
| Geïntegreerde accu | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 5 |
| Artikelnummer | 10440 |
| Led-indicator | Ja |
| Aantal massage-opzetstukken | 5 |
| Massagetype | Triggerpointmassage,Trillingsmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 985 g |
| gebruik | 270 Min, |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Nee |
| Naam product | Massage Gun |
| Productafmetingen (l x b x h) | 12.10 cm x 4.80 cm x 15.50 cm |
| Toepassingsgebied | Afzonderlijke spiergroepen |
| Soft-Touch-oppervlak | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.