MG 101 SensorBoost
Massage Gun- Ergonomische vorm – handzaam, licht en ligt goed in de hand
- Compact design met krachtig vermogen
- Geïntegreerde druksensor ondersteunt bij de optimale intensiteit per lichaamsdeel
Massage Gun MG 101 SensorBoost
Ergonomisch massagepistool met druksensortechnologie voor effectieve spierontspanning
De Beurer MG 101 biedt gerichte spiermassage om spierknopen los te maken en de regeneratie te bevorderen. Het ergonomische ontwerp zorgt voor gebruiksgemak. Een druksensor geeft de optimale intensiteit aan, terwijl leds het accuniveau en het intensiteitsniveau aangeven. Met vijf veelzijdige massage-opzetstukken kan het gebruik individueel worden aangepast – van triggerpointmassage tot zachte ontspanning. De stille, borstelloze motor zorgt voor een prettig gebruik, thuis, in de sportschool of onderweg.
- Ergonomische vorm – handzaam, licht en ligt goed in de hand
- Compact design met krachtig vermogen
- Geïntegreerde druksensor ondersteunt bij de optimale intensiteit per lichaamsdeel
- Versterken en regenereren met een gerichte spiermassage
- Krachtige en aangename triggerpointmassage
- Lange levensduur dankzij de borstelloze motor
- Compact design - perfect voor thuis, op reis of tijdens het sporten
- Stille werking met 38 dB in de eerste bedrijfsstand
- 5 hoogwaardige massage-opzetstukken voor gepersonaliseerd gebruik
- 5 intensiteitsniveaus
- Krachtige lithiumionaccu met een gebruiksduur van tot wel 2 uur
- Ledlampjes voor de indicatie van het accuniveau en het intensiteitsniveau


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Amplitude | 8 mm |
| Soorten toebehoren | Gebogen kop,Platte kop,Opzetstuk met luchtkussen,Schraperkop,Spiraalkop |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 10 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Laadtijd | 120 Min, |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125104351 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 11,60 cm x 16,00 cm x 20,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,86 kg |
| Warmtefunctie | Nee |
| Geïntegreerde accu | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 5 |
| Artikelnummer | 10435 |
| Led-indicator | Ja |
| Aantal massage-opzetstukken | 5 |
| Massagetype | Triggerpointmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 499 g |
| gebruik | 120 Min, |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Nee |
| Naam product | Massage Gun |
| Productafmetingen (l x b x h) | 9.10 cm x 7.10 cm x 9.60 cm |
| Toepassingsgebied | op het hele lichaam |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.