MG 89 CompactPower
Massage Gun- Versterken en regenereren met een gerichte spiermassage
- Lange levensduur dankzij de borstelloze motor
- Compact design - perfect voor thuis, op reis of tijdens het sporten
Massage Gun MG 89 CompactPower
Compact, krachtig en stil – voor gerichte spierregeneratie overal
Het MG 89 massagepistool 'CompactPower' biedt een krachtige en weldadige dieptemassage om je spieren te activeren en te regenereren – altijd en overal. Dankzij het compacte, lichte ontwerp is hij ideaal voor gebruik thuis, onderweg of bij het sporten.
- Versterken en regenereren met een gerichte spiermassage
- Lange levensduur dankzij de borstelloze motor
- Compact design - perfect voor thuis, op reis of tijdens het sporten
- Krachtige en aangename triggerpointmassage
- Stille werking met 46 dB in de eerste bedrijfsstand
- 3 hoogwaardige massage-opzetstukken voor gepersonaliseerd gebruik
- 5 intensiteitsniveaus
- Lichtgewicht en handzaam ontwerp voor comfortabel gebruik
- Krachtige lithiumionaccu met een gebruiksduur van tot wel 4 uur
- Ledlampjes voor de indicatie van het accuniveau en het intensiteitsniveau


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Amplitude | 10 mm |
| Soorten toebehoren | Kogelkop,Spiraalkop,U-vormige kop |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 10 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Laadtijd | 180 Min, |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125104344 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,10 cm x 20,80 cm x 19,90 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,81 kg |
| Warmtefunctie | Nee |
| Geïntegreerde accu | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 5 |
| Artikelnummer | 10434 |
| Led-indicator | Ja |
| Aantal massage-opzetstukken | 3 |
| Massagetype | Triggerpointmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 490 g |
| gebruik | 240 Min, |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Nee |
| Naam product | Massage Gun |
| Productafmetingen (l x b x h) | 12.70 cm x 5.10 cm x 15.30 cm |
| Toepassingsgebied | op het hele lichaam |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.