MP 200 - StudioNails Pro
Manicure-/pedicurestation- 3 functies in één apparaat: nagelfrees, uv-/led-lamp en nagelstofafzuiger
- Ook geschikt voor de toepassing van acryl- en gelnagels en uv-lakken
- Het krachtige apparaat met maximaal 26.000 toeren per minuut maakt een efficiënte, snelle nagelverzorging mogelijk. Inclusief 9 hoogwaardige opzetstukken van saffier, vilt en hardmetaal
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Wil je deze video zien?
De video wordt geladen in de YouTube-speler, die Google voorziet van informatie voor analyse- en marketingdoeleinden. Als je hiermee akkoord gaat, klik dan op “Accepteren”.
Manicure-/pedicurestation MP 200 - StudioNails Pro
Professionele nagelverzorging voor thuis
Het Beurer MP 200 StudioNails Pro manicure- en pedicurestation combineert de 3 functies nagelfrees, uv-/ledlamp en nagelstofafzuiging in een zeer krachtig apparaat. Daardoor is het geschikt voor het modelleren van acryl- en gelnagels en voor uv-lak en kun je je nagels snel en professioneel verzorgen zoals in een nagelstudio.
- 3 functies in één apparaat: nagelfrees, uv-/led-lamp en nagelstofafzuiger
- Ook geschikt voor de toepassing van acryl- en gelnagels en uv-lakken
- Het krachtige apparaat met maximaal 26.000 toeren per minuut maakt een efficiënte, snelle nagelverzorging mogelijk. Inclusief 9 hoogwaardige opzetstukken van saffier, vilt en hardmetaal
- De rotatie rechts- en linksom maakt veelzijdig gebruik mogelijk en is geschikt voor zowel rechts- als linkshandigen
- Extra smalle vorm voor een precieze manicure/pedicure en het nauwkeurig vijlen en in model brengen van de nagels
- Dankzij de aluminium behuizing werkt de nagelfrees met weinig geluid, trilling en warmte
- 9 hoogwaardige opzetstukken van saffier, vilt en hardmetaal voor individueel gebruik naar behoefte
- De afzuigfunctie zorgt ervoor dat u schoon kunt werken en voorkomt het opwervelen van nagelstof
- Het geïntegreerde filter is duurzaam, uitneembaar en snel te reinigen
- De geïntegreerde uv/led-nageldroger zorgt voor het efficiënt drogen van de nagels, voor een langhoudend resultaat
- De uv/led-nageldroger is geschikt voor alle uv-uithardende lakken en gels en garandeert daardoor optimale resultaten, ongeacht het gekozen merk lak of gel
- Timerfunctie 30, 60 en 120 seconden
- Professionele manicure/pedicure zoals in een nagelstudio
- Dankzij het compacte ontwerp is het apparaat eenvoudig te vervoeren en ruimtebesparend op te bergen
- Elke functie kan afzonderlijk en onafhankelijk van de andere worden gebruikt
- Voor professionele nagel- en voetverzorging
- Voor het modelleren van kunstnagels
- Opzetstukken zijn geschikt voor diabetici


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Antislip handvat | Nee |
| Aantal toebehoren | 9 |
| Soorten toebehoren | Opzetstuk voor het gebruik van de opzetstukken met schuurpapier,wegwerpopzetstukken van schuurpapier,Viltkegel,Vlamfrees,Naaldfrees,Hardmetalen nagelfrees,Saffierfrees, rond,Saffierkegel, fijn,Saffierkegel, grof,Saffierschijf, fijn,Saffierschijf, grof,Cilinderfrees |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 30 Min, |
| Laadlampje | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Snoeropwinder | Nee |
| Geschikt voor diabetici | Ja |
| EAN | 4211125104306 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 13,20 cm x 31,70 cm x 20,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,08 kg |
| Geïntegreerd adapteropbergvak | Ja |
| Artikelnummer | 10430 |
| Ledlicht | Nee |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Beschermkap tegen nagelstof | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,25 kg |
| Bedrijfsindicator | Ja |
| Toepassingsgebied | thuis |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Manicure-/pedicurestation |
| Productafmetingen (l x b x h) | 19.00 cm x 19.00 cm x 12.35 cm |
| Reflecterende bodemplaat | Nee |
| Richting | rechts en links |
| Toepassingsgebied | Voeten,handen,eelt,kunstnagels,nagels,nagels met led-gel,nagels met uv-gel |
| Traploos instelbare snelheid | Ja |
| Toerental per minuut | 26.000 omw/min ±15% |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Instelmogelijkheid van de timerfunctie met automatische uitschakeling | 30, 60 en 120 seconden |
| Reisbeveiliging | Nee |
| Variabele temperatuurregeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
| Geschikt voor nat en droog gebruik | Nee |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.