WL 65 Wake up+Charge
Wake-up light- De ultieme organizer voor nachtkastjes: Snellaadstation, wekker en leeslamp in 1 product
- 10 W inductief snellaadstation voor smartphones
- Natuurlijk in slaap vallen en rustig wakker worden met een gekleurde simulatie van de zonsopgang en -ondergang
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Intuïtieve touchbediening
Dankzij de touchbediening dim je eenvoudig het licht, kies je uit verschillende kleuren en activeer je de kleurwisselfunctie met een lichte aanraking. Zo creëer je altijd de juiste sfeer, van rustig leeslicht tot sfeervol licht om te ontspannen.
Wake-up light WL 65 Wake up+Charge
met simulatie van zonsopkomst en -ondergang, oplader en wisselende kleuren
Het Beurer wake-up light WL 65 combineert een inductief snellaadstation, een wekker en een nachtlampje in één apparaat. Met de simulatie van de zonsopkomst met 6 selecteerbare melodieën word je rustig gewekt en begin je ontspannen aan de dag. Om in slaap te vallen, simuleert de WL 65 de zonsondergang, begeleid door 5 rustgevende slaapmelodieën met uitschakelfunctie. Dit apparaat, met 2 alarmtijden, een sluimerfunctie (1-30 min) en een veilige, energiezuinige oplaadtechnologie, staat perfect naast het bed.
- De ultieme organizer voor nachtkastjes: Snellaadstation, wekker en leeslamp in 1 product
- 10 W inductief snellaadstation voor smartphones
- Natuurlijk in slaap vallen en rustig wakker worden met een gekleurde simulatie van de zonsopgang en -ondergang
- Laatste wekmoment met 6 verschillende wekmelodieën
- Qi-gecertificeerd: De WL 65 maakt gebruik van de Qi-standaard. Dit zorgt voor veiligheid, interoperabiliteit en energie-efficiëntie bij het inductieladen
- LED-sfeerlicht met wisselende kleuren en individuele kleurfixatie
- Handmatige aanpassing van de displayhelderheid
- Lichtintensiteit met touchbediening instelbaar


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Alarmfunctie | Ja |
| Aantal wektonen | 6 |
| Type wektonen | Melodieën bij het wakker worden |
| Aantal alarmtijden | 2 |
| Te gebruiken als nachtlamp | Nee |
| Als leeslamp te gebruiken | Ja |
| Sfeerlicht met wisselende kleuren | Ja |
| Kleur online shop filter [BR] | grijs |
| Kleurenspectrum | 400-800 nm |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Connect-product | Nee |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Instelling van de helderheid van het display | Ja |
| Displayhoogte | 2,3 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 5,0 cm x 2,3 cm |
| Displaytechnologie | led |
| Breedte display | 5,0 cm |
| Afstand bij het meten van de verlichtingssterkte | 10 cm |
| EAN | 4211125104238 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 28,40 cm x 16,10 cm x 28,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,2270 kg |
| Geïntegreerde Bluetooth-speaker | Nee |
| Ingebouwde FM-radio | Nee |
| Artikelnummer | 10423 |
| Verlichtingssterkte | 700 Lux |
| Lichtintensiteit instelbaar | Ja |
| Verwisselbare lichtbron | Nee |
| Soort lichtbron | led |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 604 g |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Wake-up light |
| Productafmetingen (l x b x h) | 24.00 cm x 14.00 cm x 24.00 cm |
| Hoofdkleur product | donkergrijs |
| Aantal slaapmelodieën | 5 |
| Oplaadmogelijkheid voor smartphone | Ja |
| Duur van de sluimerfunctie (Snooze) | 30 Min, |
| Simulatie van de zonsopgang en -ondergang | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.