HC 40
Haardroger- Vermogen van 2000 watt
- Led-bedrijfsindicator
- Glad en glanzend haar dankzij geïntegreerde ionenfunctie
Haardroger HC 40
Compact ontwerp en professionele prestaties
De Beurer HC 40 combineert een vermogen van 1700 – 2000 watt met een slank design voor moeiteloos drogen en stylen. De smalle blaasmond zorgt voor een nauwkeurige styling, terwijl de warm-koud-wisselmodus je haar extra glans geeft.Met drie temperatuur- en ventilatorstanden, koudeluchtmodus en oververhittingsbeveiliging is de HC 40 aan te passen aan jouw haar. Het afneembare veiligheidsfilter vergemakkelijkt het reinigen en dankzij de ophanglus of de meegeleverde tas is hij altijd binnen handbereik.Professionele styling – altijd en overal!
- Vermogen van 2000 watt
- Led-bedrijfsindicator
- Glad en glanzend haar dankzij geïntegreerde ionenfunctie
- Krachtige DC-motor
- Uitlijnbare stylingmond
- Ophangoogje voor eenvoudig opbergen
- Comfortabel gebruik zonder verdraaien van de kabel dankzij 360° draaischarnier
- Eenvoudig te reinigen dankzij het verwijderbare veiligheidsfilter
- Bevestiging van de styling dankzij vastzetbare koudeluchtstand
- 3 flexibele temperatuurstanden en 3 blaasstanden voor een zachte droogbeurt
- Inclusief praktische opbergtas
- Automatische uitschakeling bij oververhitting van de motor


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal toebehoren | 1 |
| Soorten toebehoren | smalle professionele droogkop |
| Aantal ventilatorstanden | 3 |
| Lengte van het snoer | 1,80 m |
| Kabeloprolfunctie | Nee |
| Snoer met draaischarnier | Ja |
| Koudeluchtstand | Ja |
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125104115 |
| ECO-technologie | Nee |
| Inklapbare handgreep | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 33,80 cm x 22,50 cm x 8,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,01 kg |
| Ophangoogje | Ja |
| Aantal verwarmingsstanden | 3 |
| Ionenfunctie | Ja |
| Artikelnummer | 10411 |
| Vastzetbare koudeluchtstand | Ja |
| Type netstekker | Contourstekker |
| Handmatige spanningsomschakelaar | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Type motor | DC-motor |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 650 g |
| Bedrijfsindicator | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Haardroger |
| Productafmetingen (l x b x h) | 14.00 cm x 9.00 cm x 29.00 cm |
| Afneembaar filter | Ja |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.