HT 85
Roterende heteluchtborstel- Bescherming van het haar dankzij keramische coating
- Geïntegreerde ionenfunctie
- Ophangoogje voor eenvoudig opbergen
Roterende heteluchtborstel HT 85
- Bescherming van het haar dankzij keramische coating
- Geïntegreerde ionenfunctie
- Ophangoogje voor eenvoudig opbergen
- Eenvoudige styling in enkele seconden dankzij automatische rotatie
- Comfortabel gebruik zonder verdraaien van de kabel dankzij 360° draaischarnier
- 2 verwisselbare opzetstukken: Thermoborstel en krulborstel
- Vastzetbare en flexibele koudeluchtstand voor het fixeren van de styling
- Veilig stylen van het haar dankzij de koele punt
- Siliconen stylingborstel: zacht voor het haar, voor een perfecte styling
- Hoge prestaties voor het gewenste volume


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal toebehoren | 2 |
| Automatische rotatie van de borstelkop | Ja |
| Aantal ventilatorstanden | 2 |
| Snoer met draaischarnier | Ja |
| Coating | Keramiek |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125104047 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 43,50 cm x 8,60 cm x 14,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,94 kg |
| Ophangoogje | Ja |
| Aantal verwarmingsstanden | 2 |
| Ionenfunctie | Ja |
| Artikelnummer | 10404 |
| Toetsenblokkering | Nee |
| Led-indicator | Nee |
| Vastzetbare koudeluchtstand | Ja |
| Type netstekker | Contourstekker |
| Handmatige spanningsomschakelaar | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 650 g |
| Gereedheidsindicator | Nee |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Naam product | Roterende heteluchtborstel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 23.00 cm x 5.70 cm |
| Veiligheidsuitschakeling | Nee |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Temperatuurbereik | 35-95 °C |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Transportvergrendeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.