HC 70
Haardroger- Licht van gewicht en met een perfecte ergonomie
- Glad en glanzend haar dankzij geïntegreerde ionenfunctie
- Krachtige DC-motor
Haardroger HC 70
Prestaties gecombineerd met een laag gewicht voor moeiteloos stylen
De Beurer HC 70 heeft een licht, ergonomisch design en een geïntegreerde ionenfunctie voor glanzend haar. Een krachtige DC-motor zorgt voor snel drogen, terwijl de vast te zetten koudeluchtstand de styling fixeert. De automatische uitschakeling beschermt tegen oververhitting en het afneembare veiligheidsfilter vergemakkelijkt de reiniging. Dankzij het ophangoogje is hij eenvoudig op te bergen.
- Licht van gewicht en met een perfecte ergonomie
- Glad en glanzend haar dankzij geïntegreerde ionenfunctie
- Krachtige DC-motor
- Ophangoogje voor eenvoudig opbergen
- Fixatie van de styling dankzij koudeluchtstand
- Automatische uitschakeling bij oververhitting van de motor
- Eenvoudig te reinigen dankzij het verwijderbare veiligheidsfilter
- Bevestiging van de styling dankzij vastzetbare koudeluchtstand


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal toebehoren | 2 |
| Soorten toebehoren | Stylingmond,Volumediffuser |
| Aantal ventilatorstanden | 2 |
| Lengte van het snoer | 1,80 m |
| Kabeloprolfunctie | Nee |
| Snoer met draaischarnier | Nee |
| Koudeluchtstand | Ja |
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125104016 |
| ECO-technologie | Nee |
| Inklapbare handgreep | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 33,90 cm x 27,50 cm x 8,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,16 kg |
| Ophangoogje | Ja |
| Aantal verwarmingsstanden | 3 |
| Ionenfunctie | Ja |
| Artikelnummer | 10401 |
| Vastzetbare koudeluchtstand | Ja |
| Type netstekker | Contourstekker |
| Handmatige spanningsomschakelaar | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Type motor | DC-motor |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 700 g |
| Bedrijfsindicator | Nee |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Haardroger |
| Productafmetingen (l x b x h) | 21.20 cm x 7.60 cm x 28.00 cm |
| Afneembaar filter | Ja |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.