-33%
BF 990
Diagnoseweegschaal- Gedetailleerde analyse van het hele lichaam met app-aansluiting
- Inclusief kruismeting met 8 elektroden voor nauwkeurige controle van de verschillende lichaamszones
- Indiumtinoxide-oppervlaktebehandeling op weegschaal
Je bespaart -33%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Meer dan een gewone diagnoseweegschaal
Deze diagnoseweegschaal met uitgebreide lichaamsanalyse geeft je inzicht in je spiermassa en lichaamsvetpercentage in armen, benen en romp afzonderlijk. Zo signaleer je eenvoudig spierdisbalansen en verschillen in je ontwikkeling.
Met maximale precisie, bluetooth- en wifi-verbinding, automatische gebruikersherkenning en een elegant design biedt de weegschaal alles voor nauwkeurig inzicht in je lichaam en je voortgang.
Met maximale precisie, bluetooth- en wifi-verbinding, automatische gebruikersherkenning en een elegant design biedt de weegschaal alles voor nauwkeurig inzicht in je lichaam en je voortgang.
Diagnoseweegschaal BF 990
Wifi/Bluetooth®-diagnoseweegschaal met 8 elektroden en uittrekbare handeenheid voor een analyse van het hele lichaam
De Beurer diagnoseweegschaal BF 990 met handeenheid heeft 8 elektroden en kan middels een kruismeting betrouwbaar en nauwkeurig in totaal 25 lichaamsgegevens bepalen. Alle gegevens kunnen snel en eenvoudig naar de 'beurer HealthManager Pro'-app worden doorgestuurd en daar worden geanalyseerd. De diagnoseweegschaal past dankzij het stijlvolle design in elke badkamer, maar kan na het gebruik ook ruimtebesparend worden opgeborgen dankzij de intrekbare handeenheid.
- Gedetailleerde analyse van het hele lichaam met app-aansluiting
- Inclusief kruismeting met 8 elektroden voor nauwkeurige controle van de verschillende lichaamszones
- Indiumtinoxide-oppervlaktebehandeling op weegschaal
- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- In moderne dotmatrix-look
- Gratis app 'beurer HealthManager Pro'
- Voor het gebruik zijn de app 'beurer HealthManager Pro' en een online account vereist
- Weegoppervlak van veiligheidsglas
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- handige automatische uitschakelfunctie
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal activiteitsniveaus | 5 |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische gebruikersherkenning | Ja |
| Aanduiding lichaamsvet | 1 g |
| Vastgesteld | BMI,Totale spiermassa (incl. orgaanspieren),Hartslag,Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Botmassa,Lichaamsvet,Lichaamsvocht,Lean Body Mass,Metabolische leeftijd,Spierpercentage,eiwit,Soft Lean Mass,Visceraal vet |
| Gesloten onderkant | Ja |
| Kleur online shop filter [BR] | zwart |
| Connect-product | Ja |
| Kruismeting | Ja |
| Cijfergrootte | 28 mm |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 3,2 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 6,9 cm x 3,2 cm |
| Bijzondere eigenschap display | Dotmatrix-look |
| Displaytechnologie | Magic LED |
| Breedte display | 6,9 cm |
| EAN | 4211125103798 |
| Materiaal van de elektroden | Indiumtinoxide-oppervlakteveredeling |
| Materiaal van de elektroden van de handeenheid | Roestvrij staal met titanium coating |
| Aantal elektroden | 8 |
| Aanduiding overige analysewaarden | 0,1 % |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 35,10 cm x 5,10 cm x 37,80 cm |
| Weergave op het display | BMI,Hartslag,Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Botmassa,Lichaamsvet,Lichaamsgewicht,Lichaamsvocht,Spierpercentage |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,86 kg |
| Hold-functie | Nee |
| Artikelnummer | 10379 |
| Interpretatie van de meetwaarden | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 30 |
| Display met meerdere talen | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 2,21 kg |
| Design | Visueel kenmerk |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Zwangerschapsmodus | Nee |
| Naam product | Diagnoseweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 31.00 cm x 33.60 cm x 2.90 cm |
| Hoofdkleur product | zwart |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 6 mm |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Lengte van het sta-oppervlak | 31 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (standaard) |
| Formaat sta-oppervlak | 31 cm x 31 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 31 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Overdrachtswijze | Bluetooth,Wifi |
| Trendweergave | Nee |
| Aantal gebruikers | 8 |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.