BM 38
Bloeddrukmeter voor de bovenarm- Easy-to-use: eenvoudig in gebruik
- Rustindicator voor nauwkeurige meetresultaten
- Scan & Save: bloeddrukwaarden digitaal documenteren in de app 'beurer HealthManager Pro'
Bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 38
Eenvoudige bloeddrukmeting met één druk op de knop
Met slechts één druk op de knop meet de Beurer BM 38 snel en comfortabel de bloeddruk aan de bovenarm. Dankzij het extra grote display zijn de meetwaarden eenvoudig af te lezen en de geïntegreerde rustindicator zorgt voor betrouwbare resultaten.
- Easy-to-use: eenvoudig in gebruik
- Rustindicator voor nauwkeurige meetresultaten
- Scan & Save: bloeddrukwaarden digitaal documenteren in de app 'beurer HealthManager Pro'
- Inflation Technology: meting tijdens het oppompen met meer comfort en een snellere meettijd
- Manchetaanbrengcontrole: voor het correct aanbrengen van de manchet om de bovenarm
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Incl. manchet voor een bovenarmomtrek van 22 - 42 cm
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Overzichtelijk, goed afleesbaar display
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting op de bovenarm
- Netadapter apart verkrijgbaar


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Manchethouder | Nee |
| Manchetaanbrengcontrole | Ja |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Indicator batterijniveau | Ja |
| Displayhoogte | 6,2 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 6,2 cm x 6,2 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 6,2 cm |
| EAN | 4211125103613 |
| easyClip-manchet | Nee |
| easyLock-manchet | Nee |
| ECG-meting | Nee |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 8,00 cm x 12,00 cm x 16,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,52 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.2175 |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 10361 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 300 |
| Meettechniek | Inflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 385 g |
| Type voeding | werkt op batterijen,geschikt voor netadapter |
| Naam product | Bloeddrukmeter voor de bovenarm |
| Productafmetingen (l x b x h) | 13.00 cm x 9.10 cm x 4.60 cm |
| Rustindicator | Ja |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Ja |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.