BM 48
Bloeddrukmeter voor de bovenarm- Easy-to-use: eenvoudig in gebruik
- Rustindicator voor nauwkeurige meetresultaten
- Houd de ontwikkeling van de bloeddrukwaarden op elk moment in de gaten met de app 'beurer HealthManager Pro'
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 48
Snelle en comfortabele bloeddrukmeting met één druk op de knop
Met slechts één druk op de knop meet de BM 48 snel en comfortabel je bloeddruk aan de bovenarm. De meetwaarden kunnen vervolgens uitstekend worden afgelezen op het extra grote display en met de gratis app 'beurer HealthManager Pro' heel eenvoudig in het oog worden gehouden.
- Easy-to-use: eenvoudig in gebruik
- Rustindicator voor nauwkeurige meetresultaten
- Houd de ontwikkeling van de bloeddrukwaarden op elk moment in de gaten met de app 'beurer HealthManager Pro'
- Inflation Technology: meting tijdens het oppompen met meer comfort en een snellere meettijd
- Manchetaanbrengcontrole: voor het correct aanbrengen van de manchet om de bovenarm
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Incl. manchet voor een bovenarmomtrek van 22 - 42 cm
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Overzichtelijk, goed afleesbaar zwart display
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting op de bovenarm
- Netadapter apart verkrijgbaar


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Nee |
| Kleur online shop filter [BR] | zwart |
| Connect-product | Ja |
| Manchethouder | Nee |
| Manchetaanbrengcontrole | Ja |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Indicator batterijniveau | Ja |
| Displayhoogte | 6,2 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 6,2 cm x 6,2 cm |
| Displaytechnologie | Inverse lcd |
| Breedte display | 6,2 cm |
| EAN | 4211125103507 |
| easyClip-manchet | Nee |
| easyLock-manchet | Nee |
| ECG-meting | Nee |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 8,20 cm x 12,10 cm x 16,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,53 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.2178 |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 10350 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 300 |
| Meettechniek | Inflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (excl. verpakking) | 397 g |
| Andere productkleur(en) | donkergrijs |
| Type voeding | werkt op batterijen,geschikt voor netadapter |
| Naam product | Bloeddrukmeter voor de bovenarm |
| Productafmetingen (l x b x h) | 13.00 cm x 9.10 cm x 4.60 cm |
| Hoofdkleur product | zwart |
| Rustindicator | Ja |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Ja |
| Overdrachtswijze | Bluetooth |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
3.8
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
30.03.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: BM 48
Beurer BM 48
05.01.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: BM 48
Eigenlijk goed
18.12.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: BM 48
Radio:
Toon alle beoordelingen